Все про УЗ Інформація Послуги Соціальна політика Інтерактивне спілкування

Питання-відповіді

ПЕРЕГЛЯНУТИ:     ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ,     ЯК ПРОЇХАТИ,     СКІЛЬКИ КОШТУЄ

Питання, в тому числі стандартні, відповіді на які є на сайті, НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.


Відобразити запитання за категоріями:
Категорії:
Шукати текст (не обов'язкове):  19.05.2007 16:16:27 Артем
  Зміни графіка руху
  Шановні залізничники! З 27 травня набуває чинності новий графік руху поїздів. На превеликий жаль, він не передбачає курсування недільного вечірнього електропоїзду №802 "Чернігів - Київ", який вирушав зі станції Чернігів о 18.10. Але ж він був такий зручний для студентів Чернігова та Ніжина, не кажучи вже про тих, хто змушений діставатися до Києва з сіл Чернігівськой області. Тепер знов доведеться їздити маршрутним таксі, що аж ніяк не надійно в сенсі безпеки і вже точно не дешевше, ніж подорожування залізницею. Що стало причиною скасування поїзда та чи є надія, що його курсування буде поновлене бодай з початку нового навчального року? З повагою Івасенко А.І. та інші студенти.
  Відповідь: Повідомляємо, що дійсно на новий графік руху, курсування недільного вечірнього електропоїзда підвищеного комфорту № 804 "Чернігів-Київ " не передбчається, даний електропоїзд знятий з руху в звязку з відсутністю пасажиропоту. Пропонуємо користуватись електропоїздом № 844 "Чернігів-Київ"

  19.05.2007 15:55:06 Микола
  Інше
  допоможіть мені будь ласка я навчаюсь в КУЕІТТ і мені для контрольної роботи потрібно: "методи підвищення надійності залізничної колії" можливо у вас є якась програма що-до ціеї теми то пришліть її зміст на мій e-mail. завчасно дякую.
  Відповідь: Шановний пане Миколо! Вам необхідно звернутись до бібліотеки КУЕТТ за „Правилами розрахунків залізничної колії на міцність і стійкість”, затвердженими наказом Укрзалізниці від 13.12.2004 №960-ЦЗ/ Е.І.Даніленко, В.В.Рибкін – К.:Транспорт України, 2006.- с.168.

  19.05.2007 14:59:24 Nelya
  Обслуговування у поїздах далекого сполучення
  Dobriy den.ja b gotela uznat-skolko stoit bilet poezda Chop-Budapest?
  Відповідь: Шановний відвідувач! На Ваше звернення повідомляємо що вартість проїзду змінюється у відповідності до курсу "Євро". Станом на 21. 05.07р. вартість проїзду від Чопа до Будапешта становить 228грн. - при умові придбання квитка тільки "туди", при умові придбання квитка "туди" і "зворотньо" вартість складатиме 237 грн.

  19.05.2007 08:37:15 Яніна
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  уже неделю не могу взять билет на поезд Львов-Сумы. почему? в кассах никто ничего не знает
  Відповідь: Шановна Яніно Володимирівно! Повідомляємо, що при переході з 00 годин 27 травня 2007 року на графік руху пасажирських поїздів 2007/2008 рр. курсування поїзду № 112/111 Львів-Суми відмінено, а з 28 травня 2007 року призначено курсування поїзду № 112/111 Львів-Харків. Курсування поїзда № 112/111 Львів-Харків відправленням зі Львова 27 травня немає в ходу. Наявність вільних місць на поїзд № 112 Львів-Харків відправленням зі Львова 26 травня та поїзд № 112 Львів-Харків відправленням зі Львова 28 травня 2007 року на даний час достатня. Щасливої подорожі залізницею!

  19.05.2007 01:38:25 Алексей
  Інше
  Добрый день еще раз! Я опять по поводу фото и видеосъемок. Есть ли какие-то нормативно-правовые акты, законы постановления, определяющие порядок проведения фото и видеосъемок? И еще, если я, к примеру, буду заниматься фотосъемкой без надлежащих разрешений на вокзале, то может ли локомотивная бригада сообщить дежурной по станции, а она в свою очередь, вызвать милицию, то может ли меня задержать милиция и если может то, на каком основании?? Короче говоря, если я буду фотографировать без разрешений железнодорожные объекты, например локомотив, то я этим самым нарушаю ли что-либо??, и что за наказание мне может грозить?? С уважением Алексей.
  Відповідь: Шановний Олексіє! Згідно ЗУ „Про інформацію” реалізація права на інформацію громадянами, юридичними особами і державою не повинна порушувати громадські, політичні, економічні, соціальні, духовні, екологічні та інші права, свободи і законні інтереси інших громадян, права та інтереси юридичних осіб. Кожному громадянину забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законами України. ДП „Придніпровська залізниця” згідно Постанови КМУ від 23.12.2004 № 1734 „Про затвердження переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави” визнано підприємством стратегічного значення для економіки і безпеки держави, тому для можливості проведення фото- та відеозйомки окремих об’єктів необхідно отримати допуск. Для надання грунтовної відповіді на запитання, Вам необхідно письмово звернутися до керівництва залізниці з конкретним вказанням місць проведення зйомок. З повагою, юрисконсульт пасажирської служби А.Білоус

  18.05.2007 23:56:41 Лілія
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  Добрий день! Моя дочка(10років) інвалід дитинства.На ст. Красноармійськ Донецької області мені відмовили видати на неї квиток за льготою.(50%) Я вимушена була придбати дитні квиток за повну вартість. Поясніть чи права касирка. І коли припинено цю льготу? Коваленко Л.А
  Відповідь: Шановна Лілія Анатоліївна! В наслідок того, що Вами не вказано в якому сполученні (внутрішньому чи міждержавному, або приміському) відмовлено у квитковій касі вокзалу станції Красноармійськ в оформленні проїзних документів для Вашої доньки, то визначити правомірність дій квиткового касира не надається можливим. Для отримання більш детальної інформації Ви можете звернутися в пасажирську службу Донецької залізниці по тел. 319-74-31. В одночас повідомляємо Вам, що безплатні проїзні документи та проїзні документи зі знижкою надаються на підставі законів України, міжнародних угод, постанов Кабінету Міністрів України. Згідно Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» дітям-інвалідам та особам, що їх супроводжують надається 50-% знижка вартості проїзду при проїзді у внутрішньодержавному сполученні у період з 1 жовтня по 15 травня та безкоштовний проїзд приміським транспортом. Крім того, згідно з рішенням Ради Укрзалізниці вже 6-й рік поспіль проводиться благодійна акція з безкоштовного перевезення дітей-громадян України віком до 16 років окремих категорій у внутрішньодержавному сполученні, в тому числі й дітей-інвалідів.При проїзді у міждержавному сполученні, тобто за межі України знижки та пільги, що встановлені внутрішньодержавними правилами, в тому числі й для дітей-інвалідів оформлюються з частковою знижкою. Тобто наступним чином, при оформленні проїзного документу в поїзда формування інших держав, знижка надається з вартості квиткової части проїзного документу по території своєї держави. Вартість квиткової части проїзного документу по території інших держав та вартість плацкарти з цієї категорії пасажирів стягується у повному розмірі. При оформленні проїзного документу в поїзда формування своєї залізниці знижка, що діє тільки на території своєї держави, надається з вартості квиткової частини проїзного документу по території своєї держави та вартість плацкарти на весь шлях прямування. Вартість квиткової частини проїзного документу по території інших держав стягується повністю.

  18.05.2007 21:45:45 Паша
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  Скажите пожалуйста...работает ли киоск "Железнодорожник" на Южном вокзале в Киеве?? Спасибо!
  Відповідь: Кіоск "Залізничник" працює на Центральному вокзалі ст. Київ-Пасажирський біля приміщення чергового по вокзалу. Графік роботи: з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00. Вихідні: субота , неділя.

  18.05.2007 21:04:03 Михаил
  Пропозиції
  У меня каждый год летом только одна просьба к ж\д: ребята, пож., в зале предварительной продажи билетов выделите одну-единственную кассу с табличкой "Все направления, кроме южного". Потому как стоять в очереди за курортниками, для того чтобы взять билет в киев, москву... и т.д., кроме крыма, тяжело
  Відповідь: Шановний Михайло! В касах попереднього продажу квитків вокзалу Дніпропетровськ передбачено відкриття 12 кас по оформленню проїзних документів на всі напрямки (№№ 2 - 9, 11 - 14). Згідно проведеного аналізу виявлено, що проїзні документи в касах попереднього продажу на всі напрямки оформлюються рівномірно. Виділення будь-якої каси за напрямком створить нерівномірність розподілу пасажирів по касах. В результаті це може спричинити незручності при обслуговуванні пасажирів, а саме скупчення пасажирів біля одних кас та відсутність пасажирів біля інших. З 01.04.2007 року на вокзалі Дніпропетровськ введено в експлуатацію систему відеонагляду за касовими залами та об'єктами вокзального комплексу, в тому числі в касах попереднього оформлення проїзних документів. Ця система дозволяє контролювати недопущення скупчення пасажирів в "години-пік" та своєчасно відкривати додаткові каси для якісного та безперебійного обслуговування пасажирів. З повагою, начальник відділу вокзалів І.Леводянський.

  18.05.2007 18:54:58 Наталья
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  Здравствуйте!Расскажите пожалуйста, есть ли у вас благотворительные акции для детей-инвалидов и как можно по ним отправить ребенка на оздоровление?куда обращаться?и какие документы нужны?
  Відповідь: Благодійна акція Укрзалізниці з безкоштовних перевезень дітей-інвалідів продовжена до кінця 2007 року. Оформлення безкоштовних квитків здійснюється у касах з продажу проїзних документів за пред`явленням документа, що підтверджує цей статус.

  18.05.2007 17:02:17 Светлана
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  Здравствуйте! Скажите пожалуйста стоимость билета Киев-Феодосия, плацкарт. Заранее спасибо
  Відповідь: Шановна пані Світлано! Поїзди сполученням Київ-Феодосія призначаються на літній період, на даний момент ці поїзди не курсують. 28.05.2007 вводиться в дію новий графік руху, після його введення пропонуємо Вам уточнити вартість квитків за тел. у Києві (044) 503-70-05, або на нашому сайті. З повагою ст.інспектор Л. Кускова
Попередня 1... 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 ...1388 Наступна